Izby

Stodola Holiday Barn ponúka 200 m2 obytnej plochy rozdelenej do 4 úrovní. Vchod, kuchyňa a obývacia izba sú na úrovni 2 a 3, spálne a kúpeľne sú na úrovni 1 a 4.     Obývacia časť je jeden veľký priestor, kde boli kedysi ustajnené kone a voz. Krb v strede spája jedáleň s priestorom na relaxovanie. Strop je čiastočne otvorený až po strechu, čo umožňuje voľný tok vzduchu a slnečného svetla. Dlhý drevený jedálenský stôl pojme desať ľudí. k dispozícii sú aj dve vysoké stoličky pre deti.

IMG_0957

IMG_0977

 

 

V stodole je veľa priestoru na hranie pre deti. Galéria na “úrovni 3” je opticky spojená s obývacou izbou. V skrini nájdete hračky, stolné hry a knihy. Zvláštnosťou tohto priestoru je okno so zníženým parapetom na sedenie. Možno tu čítať knihu alebo si vychutnávať výhľad do sadu.

IMG_0979

 

 

Kuchyňa je vybavená hrncami a panvicami, pohármi, riadom, príbormi pre 12 osôb, elektrickým sporákom a rúrou, chladničkou, hriankovačom, kávovarom a umývačkou riadu. Z kuchyne je cez panoramatické sklenené dvere priamy prístup na drevenú terasu. Terasa je ideálnym miestom pre letné stolovanie v tieni ovocných stromov. K dispozícii je tieniaca plachta a gril.

IMG_0985

 

 

Spálňa “Plum” sa nachádza na úrovni 1 s podlahovým vykurovaním a priamym vstupom do záhrady cez kamennú terasu. K dispozícii je manželská posteľ, skriňa a tropické stoličky. Táto izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Môžete sa slniť na terase s výhľadom na ovocný sad. Zvláštnosťou tejto miestnosti sú pôvodné kamenné steny a klenutý strop.

IMG_0990

 

 

Ďalšie 2 spálne sa nachádzajú na úrovni 4 v podkroví, kde sa kedysi sušilo seno.

IMG_0960

 

 

Spálňa “Walnut” orientovaná k východu má pred oknami veľký strom. Táto izba je vhodná pre rodičov s deťmi. Má posteľ v nike (inšpirovanej holandskou „bedstee“) s malým oknom s výhľadom do svetlíka populárnym pri objednávaní raňajok. V izbe je tiež manželská posteľ a komoda.

IMG_0964

 

 

Spálňa “Cherry” má najviac ranného slnka a je vybavená manželskou posteľou a skriňou. Do tejto miestnosti možno umiestniť prístelku a detskú postieľku.

IMG_0996

 

 

Dve spálne v podkroví zdieľajú jednu kúpeľňu, ktorá má vaňu pod strešným oknom ideálnu na pozorovanie hviezd. Je tu tiež sprchovací kút , umývadlo a WC .

IMG_0959

Priestranná prírodná záhrada je ideálnym miestom na hranie pre deti, ale aj na relaxáciu pre dospelých alebo naopak . Jablká , slivky , orechy , hrušky a čerešne priťahujú rôzne druhy vtákov, veveričkiy a jelene.

_MG_3052